Majin příběh

Vítej, milá návštěvnice nebo návštěvníku!

Přála bych si, abych ti to mohla říct naživo, a ne přes obrazovku. Občas je těžké vyjádřit všechny pocity jen slovy. Ale...

Děkuji ti!
Děkuji, že jsi z množství online obchodů vybral/a právě PINK PANDU.
Děkuji za tvoji důvěru.

S naším skvělým týmem se každý den snažíme vykouzlit pro tebe tu nejlepší zkušenost s nakupováním. Od chvíle, kdy začneš vyhledávat svá nejoblíbenější líčidla až do okamžiku, kdy otevřeš svůj balíček.

Přeji si, aby ses v našem obchodě cítil/a vítán/vítána. Za PINK PANDOU stojí lidé a jsme tady, abychom se o tebe postarali. Občas prostřednictvím rady, chatu anebo pomoci, pokud bylo s objednávkou cokoli v nepořádku.

Pokud jsi nás navštívila poprvé, dovol, abych ti představila svůj příběh.

Budu upřímná… Kdybys mi před 10 roky řekla, že si otevřu svůj obchod s líčidly, jednoduše bych se smála.

Líčení jsem objevila teprve ve svých dvaceti letech. Jako malá holčička a náctiletá jsem nikdy nebyla “holčičí”. Oblečení, účesy, malování… Pro všechny dívky ve škole to bylo naprosto normální, ale já jsem ten svět nechápala. 6ila jsem zkrátka ve svém světe, kde byl vrchol mé módní realizace kombinace pruhovaného modrého trička, károvaných zelených kalhot a roztrhaných bot. Nenáviděla jsem kadeřníky a na vzhledu mi vůbec nezáleželo. Byla jsem opravdový geek, který celé dny šprtal astronomii a pilně se učil, aby měl ve škole dobré známky. :)

Teprve v době studií mě poprvé zlákalo, že bych se taky někdy sama nalíčila. Ale docela rychle jsem narazila na mini problém. O líčení jsem prakticky nic nevěděla. A když jsem se chtěla v obchodě poradit s nějakou prodavačkou, bylo mi občas trapně. Několikrát jsem narazila na nepřístupnou, chladnou nebo dokonce posměšnou reakci. Vzhledem k mé stydlivé povaze to byla fakt mise!

K mému štěstí se začala zrovna kolem roku 2009 probouzet Youtube “beauty scéna”. Pomalu jsem začala sledovat různé make-up blogerky, které nadšeně sdílely své make-up znalosti a triky. To byl okamžik, který změnil můj život.

Během několika týdnů jsem už ovládala všechny základy. Moc jsem si přála vyzkoušet značky, které blogerky ve svých video tipech používaly. Jenže většina z nich se ve Slovinsku vůbec nedala sehnat. V té době jsem zároveň přecházela na vegetariánství a později i na veganství. Proto jsem taky vyhledávala jenom cruelty-free výrobky. A těch bylo v místních drogeriích také velmi málo.

Byla jsem prakticky “v pasti”. V pasti mezi touhou vyzkoušet nové výrobky a velice omezenou místní nabídkou. Proto jsem brzy začala hledat na zahraničních webových stránkách.

První značka, která mě nadchla, byla Barry M z Velké Británie. Už jenom počet odstínů rtěnek nebo laků byl nesrovnatelně vyšší než nabídka v místních drogeriích. Jejich výrobky byly zároveň kvalitní, cenově dostupné a nebyly testovány na zvířatech. Všechno, co jsem hledala.

Začala jsem se ptát: Kolik takových neobjevených perel make-upu, o kterých ještě nikdo ani neslyšel, ještě existuje? A kolik holek a žen cítí stejnou nespokojenost se stávající místní nabídkou?

Tyto otázky jsem nemohla dostat z hlavy. A po rozhovoru s tehdejším klukem (a dnešním nejlepším kamarádem) Gregorem jsem se rozhodla k nejneuvěřitelnějšímu kroku svého života.

Otevřít vlastní online make-up obchod! A tak 1. dubna 2010 spatřily světlo světa webové stránky www.licila.si.

Z Gregorem jsme spojili veškeré znalosti, sílu a energii. Starali jsme se sami úplně o všechno. Od tvorby webových stránek, nákup, zákaznickou podporu, propagaci až po zasílání balíků.

Od samého začátku jsme chtěli zákazníkům nabídnout něco navíc. A nemluvím jen o široké, cenově dostupné a kvalitní nabídce výrobků. Mluvím o lepší zkušenosti s nakupováním líčidel vůbec. O přátelském, osobním přístupu a skutečné péči o zákazníky – se praktickými radami a užitečnými obsahy.

A očividně jsme zvolili správnou cestu. Slovinky obchod přijaly s velkým nadšením. Sami jsme byli z tak dobré reakce překvapeni, proto jsme začali brzy přemýšlet o šíření za hranice. Tak vznikla PINK PANDA. Dnes působíme na deseti EU trzích a balíčky posíláme od 11 zemí! Po Slovinsku následovalo otevření internetových obchodů v Chorvatsku, Maďarsku, České republice, na Slovensku, v Itálii, Rumunsku, Bulharsku, Německu a Francii. Balíčky posíláme i do Rakouska.

Uznávám. Posledních 8 let bylo neuvěřitelně pracovních, ale zároveň vzrušujících. A když se ohlédnu za výsledky, nemůžu se přestat divit… Podívej, proč:

Náš první sklad byl velký 10 čtverečních metrů. Nynější se rozkládá na 997 čtverečních metrech.
Náš současný tým se rozrostl na 45 PINK PAND. :)
V nabídce si můžeš vybírat z více než 147 značek a z 12831 nejrůznějších výrobků.
Získali jsme důvěru 426.721 zákazníků ve 12 různých zemích.
Do této chvíle jsme odeslali víc než 3,5 miliónu výrobků.
PINK PANDA se stala jedním z největších online make-up obchodů v regionu.

Proto, ano… jak jsem se zmínila na začátku. Kdyby mi ve studentských letech někdo předpověděl takovou budoucnost, nevěřila bych mu.

Po všech těch letech se ještě pořád nejvíc vyžívám v tom, když vyhledávám nové výrobky, které bych zařadila do nabídky. A ještě stále se směji od ucha k uchu, když dostanu nějakou příjemnou zprávu od spokojeného zákazníka.

Fakt je, co se říká. Když najdeš práci, která ti dělá radost, budeš moci pracovat dobře, se srdcem, vášnivě a s duší.

Těší mě, že jsme se poznali/y. <3

Maja Švener, spoluzakladatelka internetového obchodu PINK PANDA
19. 10. 2018