Moje slibyKlikni a prohlédni si je:

1) Výlučně kvalitní a originální výrobky.
2) Bez testování na zvířatech.
3Bezplatné návody a rady.
4) Jednoduchý nákup a platba.
5) Bez prázdné peněženky.

Výlučně kvalitní a originální výrobky.

U nás všechny výrobky nakupujeme přímo od značek nebo oficiálních zástupců značek.

V poslední době se objevuje čím dál tím více internetových obchodů, které výrobky nenakupují od oficiálních obchodních zástupců značek. Pořídí je na trhu, kde není garance, že výrobek je originál. U nás jsi v bezpečí, všechny produkty máme přímo od značek nebo zástupců, takže kvalita je zaručena.

Bez testování na zvířatech.

U nás vždy dostaneš jen líčidla, které nebyly testovány na zvířatech. A je úplně jedno, jestli je to řasenka, pudr, krém nebo lak na nehty.

Jsme si vědomi, že stále existují velké kosmetické domy, které testují své výrobky na zvířatech. A skoro každý den obdržíme mnoho návrhů na nové značky, které bychom mohli mít na našich stránkách. Asi bychom možná mohli mít kanceláře někde na Maledivách, ale nemáme. Proč? Jednoduše všechny značky, testující na zvířatech striktně odmítáme. Na našich stránkách proto můžeš nakupovat bez špatného svědomí.

Bezplatné rady a návody.

Ušetři peníze za drahé kurzy líčení. My ti pomáháme a zdarma radíme jak se neztratit na cestě poznávání make-upu.

Naše pracovní doba je od 9:00 do 15:00. Ale většinou i tak pracujeme déle, takže pokud je třeba, klidně nám napiš a pomůžeme ti jakmile to bude možné. :)

Jednoduchý nákup a platba.

Po odeslání objednávky můžeš být úplně klidná, protože nejdříve dostaneš potvrzení o převzetí tvé objednávky. 

Bez prázdné peněženky.

Nechme tvou peněženku hubnout jinak, než nakupováním na PINK PANDA. Opravdu se snažíme, abychom ti mohli nabídnout kvalitní výrobky za výhodné ceny.

U nás jsou ceny až neuvěřitelné a někdy dostáváme otázky, zda ceny jsou opravdu takové, jak uvádíme a zda jsme se náhodou nespletli. Ale pozor, aby sis nemyslela, že jsou to nějaké nekvalitní výrobky. Právě naopak.

09. 07. 2019