Moje sliby


1) Absolutní 28 denní garance.

Jsme natolik přesvědčeni o kvalitě našich výrobků, že si dovolíme ti slíbit následující: pokud s kterýmkoliv výrobkem z našeho internetového obchodu nejsi úplně 100% spokojená, pak ho můžeš vrátit a my ti vrátíme peníze.

S námi nemáš opravdu co ztratit. Pokud se ti náhodou stane, že s výrobkem nejsi spokojená, nebo prostě to není to, co sis představovala, pak ho jednoduše vrátíš a my ti samozřejmě vrátíme peníze.

Jak to přesně funguje? Jednoduše. Na mail nám napíšeš s čím si nebyla spokojená a napíšeš nám své údaje. Máš až 14 dní na to, aby si vyzkoušela výrobek a pokud se ti v tomto období nebude líbit, dáš nám jednoduše vědět. Pak máš až 14 dní, aby si výrobek vrátila. Celkem tedy 28 dní!

2) Výlučně kvalitní a originální výrobky.

U nás všechny výrobky nakupujeme přímo od značek nebo oficiálních zástupců značek.

V poslední době se objevuje čím dál tím více internetových obchodů, které výrobky nenakupují od oficiálních obchodních zástupců značek. Pořídí je na trhu, kde není garance, že výrobek je originál. U nás jsi v bezpečí, všechny produkty máme přímo od značek nebo zástupců, takže kvalita je zaručena.

3) Bez testování na zvířatech.

U nás vždy dostaneš jen líčidla, které nebyly testovány na zvířatech. A je úplně jedno, jestli je to řasenka, pudr, krém nebo lak na nehty.

Jsme si vědomi, že stále existují velké kosmetické domy, které testují své výrobky na zvířatech. A skoro každý den obdržíme mnoho návrhů na nové značky, které bychom mohli mít na našich stránkách. Asi bychom možná mohli mít kanceláře někde na Maledivách, ale nemáme. Proč? Jednoduše všechny značky, testující na zvířatech striktně odmítáme. Na našich stránkách proto můžeš nakupovat bez špatného svědomí.

4) Bezplatné rady a návody.

Ušetři peníze za drahé kurzy líčení. My ti pomáháme a zdarma radíme jak se neztratit na cestě poznávání make-upu.

Naše pracovní doba je od 9:00 do 15:00. Ale většinou i tak pracujeme déle, takže pokud je třeba, klidně nám napiš a pomůžeme ti jakmile to bude možné. :)

5) Jednoduchý nákup a platba.

Po odeslání objednávky můžeš být úplně klidná, protože nejdříve dostaneš potvrzení o převzetí tvé objednávky. 

6) Bez prázdné peněženky.

Nechme tvou peněženku hubnout jinak, než nakupováním na PINK PANDA. Opravdu se snažíme, abychom ti mohli nabídnout kvalitní výrobky za výhodné ceny.

U nás jsou ceny až neuvěřitelné a někdy dostáváme otázky, zda ceny jsou opravdu takové, jak uvádíme a zda jsme se náhodou nespletli. Ale pozor, aby sis nemyslela, že jsou to nějaké nekvalitní výrobky. Právě naopak.

14. 10. 2019