Můj příběh

Ahoj, já jsem Jana. A toto je můj příběh ...

Můj vztah k make-upu bych označila jako velmi blízký, ale rozhodně nejsem žádná maniačka, profesionálka, vizážistka a podobně. Řekla bych, že jsem normální holka, která se ráda líčí a zkouší nové věci a chce se cítit krásná tak, jako asi většina z vás.

Poprvé jsem přišla s líčením do styku asi v 8 nebo 9 letech, přesně si nevzpomenu a přiznám se, že jsem vlezla mámě do skříňky, kde měla skrytý make-up a "otestovala" ho, když nebyla doma. Mami, pokud toto čteš, promiň, co sis to na sebe dávala? : D No, výsledek byl eeehhm, co říct, jako když se "nalíčí" malá holčička :) A pak jsem si ještě uvědomila, že pokud to chci všechno utajit, tak ten zázrak, co mám na tváři musím nějak dostat dolů :) A to byla sranda ...

Pak jako správná teenegerka jsem chtěla chodit do školy stylová, takže jsem se začala postupně líčit. Sahala jsem samozřejmě po těch nejlevnějších výrobcích, které jsem v drogerii našla a výsledky tedy byly opravdu všelijaké. Možná by to nebylo až tak špatné, kdyby byla kvalita trochu lepší. Teď už vím, že se někdy vyplatí dát pár Kč více a koupit si řasenku nebo stín, který na oku něco vydrží než mít 3 levné a úplně na nic.

Myslím, že do nějakého takového "normálního" stylu líčení jsem se dostala až na výšce, kdy jsem začala trošku sledovat různé youtube návody, kupovat časopisy, poznávat lepší kosmetiku a hlavně, když jsem začala respektovat svůj odstín pleti, svoji barvu očí, vlasů a k tomu dotvářet make-up, který se mi hodí.

Studijní pobyt a následná praxe mě zavedla do Slovinska, kde už 2 roky žiji a před pár měsíci se mi podařilo vyměnit nezáživnou práci v kanceláři za "dream job" pro PINK PANDU. Nejdříve jsem byla jejich věrná zákaznice, a když jsem se doslechla, že by rádi rozšířili e-shop i na Slovensko a do České republiky neprotáčeli se mi před očima peníze ale hromadaaa super make-upu. I proto jsem se rozhodla kontaktovat mého nynějšího šéfa a netrvalo dlouho a dohodli jsme se.  Je pro nás potěšením získávat nové značky, nové výrobky za super ceny, přinášet vám nové video tutoriály, které vám pomohou s líčením, je pro nás potěšením, že jste spokojené a že vám zlepšíme aspoň jeden den.

Doufám, milé dámy, slečny, dívky, že si zde každá najde něco pro sebe.

Vždy jsem tu pro Tebe, Jana z PINK PANDA.

16. 10. 2014