Můj košík je ještě prázdný a smutný:(
 • Proč budeš PINK PANDA? PINK PANDA?

 • 28-denní absolutní
  garance spokojenosti
  #
 • Ani jeden výrobek v našem internetovém
  obchodě není testován na zvířatech.
  #
 • Super bezplatné
  triky a návody
  #

Rozmazluj se každý den

Kdy sis naposledy něco dopřála? Neříkáme, ale o drahých dárcích ... Je důležité, abys každý den udělala pro sebe alespoň jednu maličkost, po níž se budeš cítit lépe.

Pozri sa, s akými maličkosťami sa môžeš cítiť lepšie.

Zdroj: FreeDigitalPhotos

#1 Ráno začni s - okurkou!

Pro super ranní osvěžení (pokud máš čas) nakrájej pár tenkých plátků okurky. Plátky umístí po celé tváři a hlavně nezapomeň na oči. Je to super trik na zbavení se ranních kruhů pod očima. A proč zrovna okurka? Okurka je bohatý zdroj antioxidantů a je vhodná pro všechny typy pleti. Okurkovou masku nech na pleti 15 minut. 

#2 Připrav si smoothie.

Ať už jde o trend, nebo ne, smoothie je opravdu super. Prostřednictvím smoothie rychle a jednoduše do těla dostaneš vitamíny a minerály a tělo se ráno cítí mnohem lehčí. Co je nejlepší, smoothie můžeš připravit doslova na tisíce různých způsobů a fantazii se meze nekladou. :) Jaká je tvoje nejoblíbenější kombinace?

#3 Nezapomeň na čokoládu.

Kdo by neměl rád čokoládu! Přiznej se! :) I když čokoládu máme asi všichni rádi, netřeba to s ní preháňať. Nejlepší je dopřát si čokoládu, když se nám něco podaří a chceme se odměnit. Jako zdravější verzi doporučujeme tmavou kvalitní čokoládu, která obsahuje méně tuku a více antioxidantů

#4 Jednou denně se vzdej zlozvyku.

Skoro každý máme nějaký zlozvyk: hodně kávy, cigarety, kousání nehtů ... Zdraví škodlivé zlozvyky samozřejmě nejsou dobré pro naše celkové cítění, proto zkus alespoň jednou denně vyměnit zlozvyk za něco jiného. Místo kávy zkus vypít zelený čaj, místo cigarety zkus dechové cvičení, nebo rychlou procházku. :) Možností je mnoho - udělej něco pro své zdraví.

#5 Před spaním si dopřej koupel.

Po dlouhém a náročném dni není nic lepšího a uvolňujícího jako dopřát si horkou koupel. Namísto sezení před počítačem nebo televizí, zkus jít nejprve na příjemnou procházku a den zakonči s koupelí. Na uvolnění doporučujeme přidat sůl nebo pěnu do koupele s vůní levandule, která má výborné uklidňující účinky. 

19. 02. 2016