Naše sliby

1) Bezpodmínečná 28denní záruka

Jsme natolik přesvědčeni o kvalitě našich produktů, že si dovolíme vám slíbit následující – pokud s kterýmkoliv produktem z našeho e-shopu nebudete 100% spokojeni, můžete jej vrátit a my vám vrátíme peníze.

S námi nemáte opravdu co ztratit. Pokud se vám náhodou stane, že s produktem nebudete spokojeni nebo produkt nebude splňovat vaše představy, můžete jej jednoduše vrátit a my vám samozřejmě vrátíme peníze.

Jak to přesně funguje? Jednoduše. Emailem nám napíšete, s čím jste nebyli spokojeni, a zašlete nám vaše údaje. Na vyzkoušení produktu máte až 14 dní a pokud se vám během tohoto období produkt nezalíbí, ohlásíte nám tuto skutečnost. Poté budete mít až 14 dnů pro vrácení produktu. Celkem tedy 28 dnů!

2) Výhradně kvalitní a originální produkty

Všechny produkty, jež zařazujeme do nabídky, nakupujeme přímo od výrobních společností daných značek nebo od oficiálních zástupců těchto společností.

V poslední době se objevuje čím dál tím více e-shopů, které produkty nenakupují od oficiálních obchodních zástupců výrobních společností. Pořídí je na trhu, kde není záruka, že je produkt originální. U nás jste v bezpečí, všechny produkty nakupujeme přímo od značek nebo zástupců, kvalita produktů je tedy zaručena.

3) Bez testování na zvířatech

Vždy nabízíme pouze produkty, jež nebyly testovány na zvířatech. A je úplně jedno, jestli je to řasenka, pudr, pleťový krém nebo lak na nehty.

Jsme si vědomi, že stále existují velké kosmetické společnosti, které testují své produkty na zvířatech. A takřka každý den obdržíme mnoho nabídek od nových značek, které bychom mohli zařadit do naší nabídky. Možná bychom mohli mít kanceláře někde na Maledivách, ale nemáme. Proč? Protože všechny značky, testující své produkty na zvířatech, striktně odmítáme. V našem e-shopu proto můžete nakupovat bez špatného svědomí.

4) Rady a návody zdarma

Ušetřete peníze za drahé make-up kurzy. Rádi vám pomůžeme v cestě k poznání tajů líčení.

Naše pracovní doba je od 9:00 do 15:00. Většinou však pracujeme déle. Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a rádi vám pomůžeme ihned, jakmile to bude možné. :)

5) Snadný nákup a platba

Po odeslání objednávky můžete být zcela klidni, protože nejdříve dostanete potvrzení o převzetí vaší objednávky. 

6) Bez prázdné peněženky

Peněženka může hubnout i bez fitka, ale určitě ne nakupováním na PINK PANDA. Opravdu se snažíme, abychom vám mohli nabídnout kvalitní produkty za výhodné ceny.

U nás jsou ceny až neuvěřitelné a někdy dostáváme otázky, zda jsou opravdu takové, jak uvádíme, a zda jsme se náhodou nespletli. Nebojte, nejedná se o nekvalitní produkty. Ba naopak.

01. 04. 2021