Naše sliby

1) Bezpodmínečná 28denní záruka

Jsme natolik přesvědčeni o kvalitě našich produktů, že si dovolíme vám slíbit následující – pokud s kterýmkoliv produktem z našeho e-shopu nebudete 100% spokojeni, můžete jej vrátit a my vám vrátíme peníze.

S námi nemáte opravdu co ztratit. Pokud se vám náhodou stane, že s produktem nebudete spokojeni nebo produkt nebude splňovat vaše představy, můžete jej jednoduše vrátit a my vám samozřejmě vrátíme peníze.

Jak to přesně funguje? Jednoduše. Emailem nám napíšete, s čím jste nebyli spokojeni, a zašlete nám vaše údaje. Na vyzkoušení produktu máte až 14 dní a pokud se vám během tohoto období produkt nezalíbí, ohlásíte nám tuto skutečnost. Poté budete mít až 14 dnů pro vrácení produktu. Celkem tedy 28 dnů!

2) Výhradně kvalitní a originální produkty

Všechny produkty, jež zařazujeme do nabídky, nakupujeme přímo od výrobních společností daných značek nebo od oficiálních zástupců těchto společností.

V poslední době se objevuje čím dál tím více e-shopů, které produkty nenakupují od oficiálních obchodních zástupců výrobních společností. Pořídí je na trhu, kde není záruka, že je produkt originální. U nás jste v bezpečí, všechny produkty nakupujeme přímo od značek nebo zástupců, kvalita produktů je tedy zaručena.

3) Rady a návody zdarma

Ušetřete peníze za drahé make-up kurzy. Rádi vám pomůžeme v cestě k poznání tajů líčení.

Naše pracovní doba je od 9:00 do 15:00. Většinou však pracujeme déle. Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a rádi vám pomůžeme ihned, jakmile to bude možné. :)

4) Snadný nákup a platba

Po odeslání objednávky můžete být zcela klidni, protože nejdříve dostanete potvrzení o převzetí vaší objednávky. 

5) Bez prázdné peněženky

Peněženka může hubnout i bez fitka, ale určitě ne nakupováním na PINK PANDA. Opravdu se snažíme, abychom vám mohli nabídnout kvalitní produkty za výhodné ceny.

U nás jsou ceny až neuvěřitelné a někdy dostáváme otázky, zda jsou opravdu takové, jak uvádíme, a zda jsme se náhodou nespletli. Nebojte, nejedná se o nekvalitní produkty. Ba naopak.

25. 04. 2023